10% zniżki booking

Zniżki na Booking

Dokonaj rezerwacji na Booking.com i odbierz nagrodę w wysokości $25 lub 50zł. Kwota nagrody zależna jest od ceny rezerwacji. Nagrodę otrzymasz w formie zwrotu na twoją kartę kredytową lub debetową po dokonaniu pobytu.

Przejdź do strony i wykorzystaj naszą ofertę “Booking kod rabatowy” na wakacje 2020

Korzystając z booking.com oszczędzisz czas i pieniądze – zarezerwujesz noclegi, bezpłatnie zmienisz termin przyjazdu jeśli tego potrzebujesz a nawet szybko i bez dodatkowych kosztów odwołasz swoją rezerwację. Dostajesz natychmiastowe potwierdzenie dzięki któremu masz pewność, że wszystko jest w porządku.

Zniżka Booking

Zniżka %15

Chcesz zyskać 15% zniżki?

Kliknij i dokonaj rezerwacji

Odbierz %15 zniżki
Whatsapp

Zniżka Booking

Zwrot $25

Zyskaj $25 za dokonanie rezerwacji na Booking.com o wartości minimum $50

Odbierz 25$
Whatsapp

Zniżka %10

Chcesz zyskać 10% zniżki?

Kliknij i dokonaj rezerwacji

Odbierz %10 zniżki
Whatsapp

Zwrot 50zł

Zyskaj zwrot 50zł po wydaniu minimum 27$ na rezerwacje na Booking.com

Odbierz 50zł
Whatsapp

Zwrot CAD25

Zyskaj 25CAD za dokonanie rezerwacji na Booking.com o wartości minimum 50CAD

Odbierz 25CAD
Whatsapp

Booking Kod Rabatowy

Zwrot 1000RUB

Zyskaj 1000RUB za dokonanie rezerwacji na Booking.com o wartości minimum 2000RUB

Odbierz 1000RUB
Whatsapp

Zniżki na Booking 2020

Poprzez link polecający w 2020 roku wyszukasz najkorzystniejszą ofertę na rynku. 10% zwrotu na booking.com z pewnością zasili twój wakacyjny budżet. Po wymeldowaniu z hotelu otrzymasz email z Booking.com z informacją jak odebrać nagrodę. 

Dzięki temu otrzymasz 50zł zniżki / zwrotu za każdą dokonaną rezerwację! Warunkiem jest dokonanie rezerwacji za minimum 100zł. Zwrot środków (50zł) po powrocie przekazywany jest w formie przelewu na kartę płatniczą po zakończeniu pobytu i wymeldowaniu z obiektu. Dane karty do wypłaty bonsu należy podać po zalogowaniu, w zakładce Ustawienia – Karty kredytowe. Po dodaniu karty można zaznaczyć, że to na nią mają trafiać wszystkie bonusy.

Zwrot można odebrać, korzystając ze specjalnego linku, przez który dokonasz rezerwacji. Po zrealizowaniu pobytu środki zwrócimy na kartę kredytową, której użyto do dokonania nowej rezerwacji.

Gdy Twój znajomy wróci z wyjazdu, sprawdzimy przysługującą Ci nagrodę i prześlemy e-mail z informacją, jak ją odebrać. Może minąć od 30 do 60 dni roboczych, zanim pieniądze dojdą na konto. Status i historię nagród możesz zobaczyć na swoim koncie.

Booking.com jest wiodącym portalem rezerwacji noclegów i zakwaterowania online. Codziennie poprzez stronę rezerwowanych jest ponad 1 000 000 noclegów przez osoby, podróżujące zarówno w interesach, jak i dla przyjemności. Od 1996 roku Booking.com oferuje atrakcyjne ceny oraz zakwaterowanie w różnego rodzaju obiektach, począwszy od małych, niezależnych pensjonatów po luksusowe hotele pięciogwiazdkowe. Główna siedziba firmy Booking.com B.V. znajduje się w Amsterdamie, a jej międzynarodowe biura prowadzą działalność w 60 krajach świata. Platforma Booking.com jest dostępna w 43 językach i posiada ponad milion zarejestrowanych obiektów w 227 krajach i regionach.

 

Booking Kod Rabatowy 2020

 

 

Najnowsze kody promocyjne, promocje i kupony na maj 2020KodWygasa
Wakacje w Booking o 10% taniej!*****30 cze
Ekskluzywna oferta! Booking.com oferuje 50% zniżki na następny pobyt!*****30 cze
10% na Rezerwacje na Booking.com*****30 cze
Zniżka 50zł na Booking.com.*****30 cze
Zgarnij nagrodę na Booking.com! Nawet 50% tańsze noclegi.*****30 cze
Zniżka 25$ na Booking.com dla nowych użytkowników. *****30 cze
Zaoszczędź 15% na Booking.com. Oferta limitowana dla Booking.com *****30 cze
nagroda booking kod***** 30 cze