10% zniżki booking

Zniżki na Booking

Dokonaj rezerwacji na Booking.com i odbierz nagrodę w wysokości %20. Kwota nagrody zależna jest od ceny rezerwacji. Nagrodę otrzymasz w formie zwrotu na twoją kartę kredytową lub debetową po dokonaniu pobytu.

Przejdź do strony i wykorzystaj naszą ofertę “Booking kod rabatowy” na wakacje 2020

Korzystając z booking.com oszczędzisz czas i pieniądze – zarezerwujesz noclegi, bezpłatnie zmienisz termin przyjazdu jeśli tego potrzebujesz a nawet szybko i bez dodatkowych kosztów odwołasz swoją rezerwację. Dostajesz natychmiastowe potwierdzenie dzięki któremu masz pewność, że wszystko jest w porządku.

Zniżka Booking

Oferta Witaj 2021!

Zaoszczędź co najmniej 20% na kolejnej rezerwacji na powitanie 2021 r.

Zobacz oferty
Whatsapp

Zniżka Booking

Oferta Witaj 2021!

Zaoszczędź co najmniej 20% na kolejnej rezerwacji na powitanie 2021 r.

Zobacz oferty
Whatsapp

Zniżka Booking

Oferta Witaj 2021!

Zaoszczędź co najmniej 20% na kolejnej rezerwacji na powitanie 2021 r.

Zobacz oferty
Whatsapp

Zniżki na Booking 2021

Poprzez link polecający w 2021 roku wyszukasz najkorzystniejszą ofertę na rynku. 20% zwrotu na booking.com z pewnością zasili twój wakacyjny budżet. Po wymeldowaniu z hotelu otrzymasz email z Booking.com z informacją jak odebrać nagrodę.

Dzięki temu otrzymasz 50zł zniżki / zwrotu za każdą dokonaną rezerwację! Warunkiem jest dokonanie rezerwacji za minimum 100zł. Zwrot środków (50zł) po powrocie przekazywany jest w formie przelewu na kartę płatniczą po zakończeniu pobytu i wymeldowaniu z obiektu. Dane karty do wypłaty bonsu należy podać po zalogowaniu, w zakładce Ustawienia – Karty kredytowe. Po dodaniu karty można zaznaczyć, że to na nią mają trafiać wszystkie bonusy.

Zwrot można odebrać, korzystając ze specjalnego linku, przez który dokonasz rezerwacji. Po zrealizowaniu pobytu środki zwrócimy na kartę kredytową, której użyto do dokonania nowej rezerwacji.

Gdy Twój znajomy wróci z wyjazdu, sprawdzimy przysługującą Ci nagrodę i prześlemy e-mail z informacją, jak ją odebrać. Może minąć od 30 do 60 dni roboczych, zanim pieniądze dojdą na konto. Status i historię nagród możesz zobaczyć na swoim koncie.

Booking.com jest wiodącym portalem rezerwacji noclegów i zakwaterowania online. Codziennie poprzez stronę rezerwowanych jest ponad 1 000 000 noclegów przez osoby, podróżujące zarówno w interesach, jak i dla przyjemności. Od 1996 roku Booking.com oferuje atrakcyjne ceny oraz zakwaterowanie w różnego rodzaju obiektach, począwszy od małych, niezależnych pensjonatów po luksusowe hotele pięciogwiazdkowe. Główna siedziba firmy Booking.com B.V. znajduje się w Amsterdamie, a jej międzynarodowe biura prowadzą działalność w 60 krajach świata. Platforma Booking.com jest dostępna w 43 językach i posiada ponad milion zarejestrowanych obiektów w 227 krajach i regionach.

Booking Kod Rabatowy 2021

Najnowsze kody promocyjne, promocje i kupony na maj 2020 Kod Wygasa
Wakacje w Booking o 20% taniej! ***** 30 cze
Ekskluzywna oferta! Booking.com oferuje 50% zniżki na następny pobyt! ***** 30 cze 2020
10% na Rezerwacje na Booking.com ***** 30 cze 2020
Zniżka 50zł na Booking.com. ***** 30 cze 2020
Zgarnij nagrodę na Booking.com! Nawet 50% tańsze noclegi. ***** 30 cze 2020
Zniżka 25$ na Booking.com dla nowych użytkowników.  ***** 30 cze 2020
Zaoszczędź 20% na Booking.com. Oferta limitowana dla Booking.com  ***** 30 cze
nagroda booking kod *****  30 cze