Otel İndirim Kampanyaları

Herkes tatilini öyle ya da böyle ucuza kapatmak ister. Özellikle rekabetin çok kızıştığı online rezervasyon siteleri en iyi fiyatlarına ek olarak müşterilerine indirim kodu veya iade fırsatları sunuyor. İşte Dünyaca ünlü otel rezervasyon siteleri ve kampanyalarını sizin için listeledik.

Airbnb dünyaca ünlü stüdyo daire, Villa, merkeze yakın daireler ve hatta sadece oda alabileceğiniz çevrimiçi rezervasyon sitesidir. Özellikle grup ve aile bireyleri fazla olan kişilerin ilk tercihi olarak listemize birinci sıradan giriş yapıyor. Airbnb en iyi indirimi olarak En az 72$ bir rezervasyon için size 39$ anında bir indirim sağlıyor.

Airbnb 39$ İndirim Kodu
Otel İndirim Kampanyaları

Otel İndirim Kampanyaları listemizin ikinci sırasında 35 euro indirimi ile yine Airbnb.com yer alıyor. En az 65 € tutarındaki bir rezervasyon yaparsanız 35€ anında indirim sağlıyor. Airbnb kampanyalarında diğer sitelerden ayrılan en önemli noktası anında indirim yapıyor olması. Diğer rezervasyon siteleri bir sonraki rezervasyon için indirim sağlarken Airbnb.com anında ucuza konaklama imkanı sunuyor.

Airbnb 35€ İndirim Kodu
Travala 50$ İndirim Kodu

Sektöre yeni giriş sağlasa da özellikle kripto paralar ile ödeme imkanı sunan Travala ileride büyük bir potansiyel olarak önümüze çıkıyor. Yeni başlattığı 200$ bir rezervasyon için 5o$ iade kampanyası listemizde en çok indirim sağlayan kupon kodu diyebilirim. Travala hem otel hemde tüm daire rezervasyonu için bir çok alternatif sunuyor.

Travala 50$ İndirim Kodu
Otel İndirim Kampanyaları

Ülkemizde maalesef kapalı olan rezervasyon sitesine sadece Vpn ile ulaşım sağlamanız mümkün. Özellikle en iyi fiyatlarına ek olarak sunduğu kampanyalar ile listemizde en çok tercih edilen siteler arasında yer almaktadır. Otel ve Daire rezervasyonu yapabileceğiniz çevrimiçi rezervasyon sitesi paket turların aksine çok avantajlı bir tatil geçirmenize olanak sağlıyor.

Booking Fırsatlar!
Otel İndirim Kampanyaları

Otel İndirim Kampanyaları listemizin açık ara tartışılmaz en büyük indirim sağlayan kampanyasi Booking.com‘dan geliyor. Özellikle yüksek miktarda yapacağınız rezervasyonlar için yüksek indirim imkanı sunan booking en çok ilgi toplayan kampanya diyebilirim.

Booking Fırsatlar!
Airbnb 130 TL Kupon Kodu

Özellikle günlük ucuz bir konaklama arayanlar için Airbnb yine sahneye çıkıyor. En az 250 TL tutarındaki bir rezervasyon  yapacaklar için 130 TL anında düşerek sadece 120 TL ücret karşılığında koklamamanızı imkan sağlıyor. Özellikle ülkemizde yapacağınız seyahatler için varsa aile bireylerinin her biri farklı farklı hesap açarak bu indirimden yararlanabilir. Kampanya’dan faydalanmak için hesap sahibi ve ödeme yapan kişinin aynı isim olmasına dikkat edin.

Airbnb 130 TL Kupon Kodu