Oğuz Akkuş

Bloguma Hoşgeldiniz! Burada olduğunuz için memnunum.

Daha küçük bir çocukken Teknoloji meraklısıydım. Bu nedenle Lise yıllarında Bilişim Teknolojileri ve Yazılım okumaya karar verdim. Lise yıllarında özel sektörde bazı yazılım firmalarında kendimi sürekli geliştirme çabasındaydım. Aynı yıllarda gitar eğitimi aldım. O yıllar Sanata ve Bilime farklı anlamlar yüklediğimi fark ettiğim dönemlerdi.

Sürekli değişen eğitim politikaları ve tamamen ezber odaklı eğitim sisteminin varlığına hiçbir zaman adapte olamadığımı söyleyebilirim. 2013 yılında işletme programına başladım. 2016-2017 tarihleri arasında Erasmus+ programı ile Polonya’da University of Rzeszów katılmaya hak kazandım. Bu blogda Erasmus programı ile elde ettiğim tecrübeleri ve seyahat yazılarımı paylaşacağım.

Sanata ve Bilime sonsuz saygı duyarım. Genelde konuşmaktan çok dinlemeyi tercih ederim. Düşüncelerimi ancak olgunlukla karşılayabilecek düzeydeki insanlar ile paylaşırım. Teknolojik Gelişmeler, Astronomi, Fizik, Ekonomi, Müzik, Film, Kitap, Bilim İnsanları, Girişimci Ruhlar,  Seyahat, Tarih hakkında sohbet etmekten büyük bir haz duyarım.

“Doğduğumuz andan ölene kadar hayatımız sürekli bir yolculuktur. Manzara değişir, insanlar değişir, ihtiyaçlar değişir; ama tren hep ileri gider. Hayat bir trendir. Tren istasyonu değil.” Paulo Coelho

İletişim