Booking Kupon Kodu 2020

Gezerken en önemli gider kalemlerinin içerisinde  kuşkusuz konaklama en üst sırada yer alıyor. Bu yazımda sizlere gezerken en uygun otel rezervasyonu yapmayı ve Booking Kupon Kodu 2020 yılına özel yayınladığı kuponları nasıl kullanacağınızı anlatacağım.

Booking Yeni Yıl Otel İndirimleri

Booking Kupon Kodu 2020

Booking Referans Kodu ile yapacağınız rezervasyonlar için %50 indirimli otel rezervasyonu yapmanız mümkün. Booking.com tarafından sunulan 25$, %10, 25 CAD gibi bir çok seçenekler arasından sana uyan indirim teklifini seç ve rezervasyonunu tamamla.

Booking 2020 indirimleri

%20 iADE

Hiçbir alt limiti bulunmayan %20 indirim kazanın.

%20 İÇİN TIKLAYIN
Whatsapp
Booking 25$ indirim

25$ İADE

En az $50 tutarındaki bir rezervasyonundan $25 indirim kazanın.

25$ İÇİN TIKLAYIN
Whatsapp

%10 iADE

En az $100 tutarındaki bir rezervasyonundan %10 indirim kazanın.

%10 İÇİN TIKLAYIN
Whatsapp

Booking Kupon Kodu

  • Booking 25$ indirim kodu 1 kişi 1 defa kullanabilir. ilk defasında 25$ indirim alanlar, diğer rezervasyon için 25CAD veya farklı kampanyadan yararlanabilir.

  • Ayni kampanya kullanım hakki 1 adet ile sinirlidir.  Bunun dışında yapılacak işlemler, otel tarafından girilen kimlik takip sistemi sayesinde tüm ödülleri Booking.com iptal edecektir.

  • Rezervasyon yaptığımızda yukarıdaki gibi geri ödeme alacağımıza ilişkin bir mail gelecektir. Otel’de konakladığında 1 hafta içerisinde hediyen kartına yükleniyor!

  • Aynı otelde yüksek miktarda ücret ödeyecekseniz %10 en indirimli seçenek.

  • Ben bu yöntem ile  şimdiye kadar otel rezervasyonu 2500₺ geri iade aldım.

  • Tatil’de ucuz otel mi ariyorsunuz? Booking Rezervasyon yapıyoruz, 25 dolar iade alıyoruz.

Ucuz Otel Rezervasyonu

Platformumuzda Gezi Tedarikçileri tarafından sunulan fiyatlar son derece rekabetçidir. Zaman zaman Platformumuzda belirli bir konaklama, ürün veya hizmet için daha düşük fiyatlar verilmesi söz konusu olmaktadır ancak Gezi Tedarikçileri tarafından verilen bu fiyatlar, örneğin iptal ve iade olmayan durumlarda, belirli kısıtlama ve koşullara tabi olabilir. Lütfen rezervasyonunuzu yapmadan önce ilgili ürün, hizmet ve rezervasyon koşullarını ve bilgilerini derinlemesine kontrol etmek suretiyle benzer koşullar olup olmadığını tespit ediniz.

Booking En İyi Fiyat Garantisi

Seçtiğiniz ürün ve hizmetiniz için mümkün olan en düşük fiyatı ödemenizi istiyoruz. Seçtiğiniz ve Platformumuz üzerinden rezerve ettiğiniz tesisi aynı Gezi koşullarında fakat daha düşük bir fiyata İnternet üzerinde bizimle rezervasyon yaptıktan sonra bulursanız bizim fiyatımız ile daha düşük fiyat arasındaki farkı “Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz” şart ve koşulları uyarınca eşitleyeceğiz.

Booking Kupon

Booking.com tarafından kullanıcıları teşvik etmek için yayınlamış Booking Kupon kampanyaları ile en ucuz otel rezervasyonu garantisi yanında ayrıca bir ödül sağlıyor.

Booking.com

1996 yılında Amsterdam’da kurulan Booking.com, küçük bir Hollanda girişiminden dünyanın en büyük seyahat e-ticareti şirketlerinden biri haline geldi. Booking.com, dünya çapında 70 ülkedeki 198 ofiste 17.000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Booking.com’un 40’tan fazla dilde kullanabileceğiniz web sitesi ve mobil uygulamaları dünya çapında toplamda 28.371.037 yayınlanan birim sunmakla beraber 228 ülkede 147.424 seyahat noktasını kapsamına almaktadır.

Platformumuzda her gün en az 1.550.000 geceleme rezervasyonu yapılmaktadır. Dolayısıyla iş ya da eğlence için seyahat etmeleri fark etmeksizin müşteriler fiyat eşitleme sözümüzün de desteğiyle rezervasyon ücreti olmadan Booking.com’da ideal konaklama tesislerini anında, hızlıca ve kolaylıkla rezerve edebiliyorlar. Müşteri deneyimi ekibimiz aracılığıyla müşteriler gece ya da gündüz istedikleri zaman 40’tan fazla dilde yardım ve destek almak için Booking.com’a 7/24 ulaşabilirler.

-Peki, yerli turist canım Türkiye’mde yaz tatiline çıkacak, o nasıl faydalanır bu kampanyadan?

Türkiye’den Vpn ile Booking.com Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Booking.com En İyi Fiyat Garantisi

Booking.com

Booking İndirim Linkinizi Siz de Paylaşın!