Booking indirim Kodu

Bu yazımda sizlere gezerken en uygun otel rezervasyonu yapmayı ve booking kupon kodu kullanmayı anlatacağım. Booking indirim kodlari ile yapacağınız rezervasyon için %50 ucuz otel rezervasyonu yapmanız mümkün. Booking.com tarafından sunulan 25$, 25CAD, %10 gibi bir çok seçenekler arasından sana uyan indirim teklifini seç ve rezervasyonunu tamamla. Aşağıda verilen linkler güncel olup, 19 Ağustos 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Booking 25$ indirim

25$ İADE

En az $50 tutarındaki bir rezervasyonundan $25 indirim kazanın.

25$ için Tıklayın
Whatsapp

%10 iADE

En az $100 tutarındaki bir rezervasyonundan %10 indirim kazanın.

%10 için Tıklayın
Whatsapp
booking indirim kodu 50ZL

50 Zł İADE

En az 350 zł tutarındaki bir rezervasyonundan 50 zł indirim kazanın.

50Zł için Tıklayın
Whatsapp

25 Cad İADE

En az 150CAD tutarındaki bir rezervasyonundan 25CAD  indirim kazanın.

25 Cad için Tıklayın
Whatsapp
booking indirim kodu

1000 Ruble İADE

En az 2000RUB tutarındaki bir rezervasyonundan 8000RUB indirim kazanın.

Ruble için Tıklayın
Whatsapp
booking indirim kodu

700 INR İADE

En az 1400INR tutarındaki bir rezervasyonundan 700INR indirim kazanın.

700INR için Tıklayın
Whatsapp

Booking indirim Kodu

Booking indirim Kodu

  • Booking 25$ indirim kodu 1 kişi 1 defa kullanabilir. ilk defasında 25$ indirim alanlar, diğer rezervasyon için 25CAD veya farklı kampanyadan yararlanabilir.

  • Ayni kampanya kullanım hakki 1 adet ile sinirlidir. Bunun dışında yapılacak işlemler, otel tarafından girilen kimlik takip sistemi sayesinde tüm ödülleri Booking.com iptal edecektir.

  • Rezervasyon yaptığımızda yukarıdaki gibi geri ödeme alacağımıza ilişkin bir mail gelecektir. Otel’de konakladığında 1 hafta içerisinde hediyen kartına yükleniyor!

  • Aynı otelde yüksek miktarda ücret ödeyecekseniz %10 booking kupon kodu en indirimli seçenek.

  • Ben bu yöntem ile  şimdiye kadar otel rezervasyonu 2500₺ geri iade aldım.

  • Tatil’de ucuz otel mi ariyorsunuz? booking kupon kodu ile Rezervasyon yapıyoruz, 25 dolar iade alıyoruz.

1996 yılında Amsterdam’da kurulan Booking.com, küçük bir Hollanda girişiminden dünyanın en büyük seyahat e-ticareti şirketlerinden biri haline geldi. Booking.com, dünya çapında 70 ülkedeki 198 ofiste 17.000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Booking.com’un 40’tan fazla dilde kullanabileceğiniz web sitesi ve mobil uygulamaları dünya çapında toplamda 28.371.037 yayınlanan birim sunmakla beraber 228 ülkede 147.424 seyahat noktasını kapsamına almaktadır.

Platformumuzda her gün en az 1.550.000 geceleme rezervasyonu yapılmaktadır. Dolayısıyla iş ya da eğlence için seyahat etmeleri fark etmeksizin müşteriler fiyat eşitleme sözümüzün de desteğiyle rezervasyon ücreti olmadan Booking.com’da ideal konaklama tesislerini anında, hızlıca ve kolaylıkla rezerve edebiliyorlar. Müşteri deneyimi ekibimiz aracılığıyla müşteriler gece ya da gündüz istedikleri zaman 40’tan fazla dilde yardım ve destek almak için Booking.com’a 7/24 ulaşabilirler.

Booking.com tarafından kullanıcıları teşvik etmek için yayınlamış Booking Kupon Kodu kampanyaları ile en ucuz otel rezervasyonu sağlıyor. İlk defa üye olan ve ilk defa kupon kodu ile rezervasyon yapanlara seçtikleri tutarı tatil dönüşü 14 gün içerisinde kartınıza iade etmektedir.

1- Bir Booking İndirim Kodu ile kaç defa rezervasyon yapabilirim?

1- Booking.com kuponları 10 defa kullanılmak üzeri tasarlanmıştır. Bu nedenle kullanmadan önce kuponun sahibine kesinlikle uygun olduğunu sorun.

2- Hesabımdan daha önce indirim kodunu kullandım, tekrar kullanırsam ödül alabilir miyim?

2- Kesinlikle alamazsın! 1 hesap 1 defa ödül alırsınız. Rezervasyon aşamasında iade alacağınıza dair uyarı çıkacaktır ama sonuç olarak iade alamayacaksınız.

3- Aynı kart ile rezervasyon yaparsam iade alabilir miyim?

3- Hayır alamazsın! Rezervasyon sırasında hiç bir sorun yaşamazsın, Lakin iş iade ödülünü almaya geldiğinde sistem ödülü daha önce kullandığını söyleyecek ve iptal edilecektir.

-Peki, yerli turist canım Türkiye’mde yaz tatiline çıkacak, o nasıl faydalanır bu kampanyadan?

Türkiye’den Vpn ile Booking.com Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Booking.com En İyi Fiyat Garantisi

Booking İndirim Linkinizi Siz de Paylaşın!