Booking.com Tesis Referans Programı

Bir çok kişi ek gelir elde etmek için çeşitli girişimlerde bulunuyor. Bugün sizlere bunlardan en çok başarılı olan bir girişim hakkında yazmak istiyorum. Evinizde kullanmadığınız bir odaya sahip misiniz? Peki bu odayı misafirlere açmak ve para kazanmak ister misiniz? Booking sizin için her şeyi yapmak için hazır. Sadece üye olun ve misafirleri beklemeye başlayın.

join.booking.com
Başla!

Booking.com Tesis Referans Programı Nasıl Kullanırım

1- Oğuz Akkuş Blog adresinde Booking.com Tesis Referans Programı yazısını ziyaret edin.

2- Yukarıda bulunan Başla Butonuna tıklayın ve üye olun.

3- Bu buton tesisin ilk 5 rezervasyonu için komisyon ödemeyeceğiniz özel bir bağlantı sağlayacaktır.

Kaydolduktan sonra neler olacak?

Tesisinizi kaydettikten sonra ihtiyacımız olan her şeyin mevcut olduğundan emin olmak için verdiğiniz bilgileri inceleyeceğiz. Sonrasında Extranet’iniz için hesap bilgilerinizi içeren bir e-posta alacaksınız. Fiyat ve kontenjanlarınızı güncellemek için de buraya gitmeniz gerekecek. Ardından tesisinizi Booking.com’da açmak için gerekli bilgileri alacaksınız.

İster yayınlama konusunda tamamen yeni olun ister tesisiniz zaten internette yayınlanıyor olsun, doğru yerdesiniz. Booking.com, sektördeki 20 yılı aşkın deneyimiyle oluşmuş uzmanlık ve size rezervasyon kazandırma konusunda ciddi olan küresel bir ekip sunuyor.

Fiyata hiçbir şey eklemeyiz. Çoğu zaman konuklardan ücret alan diğer platformların aksine, belirlediğiniz fiyat gösterdiğimiz fiyattır.

Tesisinizi sitemizde dilediğiniz zaman açma veya kapatma özgürlüğünü size veriyoruz. Booking.com kısıtlayıcı sözleşmeler olmadan tesisinizin kontrolü sizde olur.