Bangkok Gezi Notları

Bu hafta gezi rotamızı Tayland’ın en büyük şehri ve başkenti olan Bangkok’a çeviriyoruz. Bangkok’a gezi planlıyorsanız gezi notlarımda bulacağınız bir çok tavsiye ve tecrübelerimden yola çıkarak oluşturduğum gezi rehberine göz atmanızda fayda var. Zaman kaybetmeden Bangkok Gezilecek Yerler Listesi ve şehirde ne yapılabilir planlamasını yapmaya çalışalım.

Bangkok’a kadar gidipte görmeden dönmeyeceğiniz 10 noktayı listeledik. Özellikle şehrin cazibe noktaları olan bu 10 nokta tüm turistler tarafından yoğun bir ilgi görüyor. Sizde Bangkok seyahatinizde gideceğiniz yerlerin hikayeleri ve tarihçelerini öğrenerek seyahat etmek isterseniz yazıma bir göz atın derim.

Bangkok gezi rehberi hakkında kısaca söyleyeceklerim bu kadar. Daha fazlasını ve en popüler mekanları “Bangkok Gezilecek Yerler Listesi“ başlıklı yazılarımda bulabilirsiniz.

Bangkok Gezilecek Yerler Haritası

Bangkok’da Gezilecek Yerler Haritası büyük bir titizlik ile oluşturduk. Bu harita üzerinde ekleme veya çıkarma yapabileceğiniz gibi pratik bir şekilde geziniz boyunca size yol gösterecektir.

Bangkok’da Gezilecek Yerler Haritası hakkında kısaca söyleyeceklerim bu kadar. Daha fazlası ve tek tıkla haritayı indirmek için “’Bangkok Gezilecek Yerler Haritası“ başlıklı yazıma göz atın.

Bangkok’da ulaşım denildiğinde aklınıza gelebilecek tüm seçenekleri ve hem Havaalanı hemde şehir içinde ulaşım için detaylı bir rehber hazırladık.  Seyahat öncesi gideceğiniz yerlere nasıl ulaşacağınız konusunda genel bir planlama yapmanızı tavsiye ederim.

Bangkok’da Ulaşım hakkında kısaca söyleyeceklerim bu kadar. Daha fazlasını ve şehir içi Ulaşım hakkında “Bangkok Havaalanı Ulaşım Rehberi“ başlıklı yazımda bulabilirsiniz.

Bangkok Seyahat Rehberi

Bangkok Gezi Rehberi

Bangkok Gezi Rehberi

Bangkok’da Gezi Rehberiniz hazır! İşte tüm seyahatiniz boyunca size yol gösterecek gezi rehberi sizinle. Üstelik şehirde ziyaret edeceğiniz bir çok yapının geçmişte yaşadığı süreçler ve önemli olayları rehberlerimiz tarafından kaleme alınmıştır.

Bangkok’da Ulaşım hakkında kısaca söyleyeceklerim bu kadar. Daha fazlasını ve şehir içi Ulaşım hakkında “Bangkok Gezi Rehberi“ başlıklı yazımda bulabilirsiniz.

Bunlar dışında yeme, içme, konaklama gibi genel ihtiyaçlarınız için aşağıda bulunan yorum kısmından sorularınızı iletebilirsiniz.

Booking.com