Airbnb Nasıl Kayıt Olunur

İster Otel isterseniz stüdyo daire veya büyük bir evin tamamını rezervasyon yaparken akla gelecek ilk soru fiyatı oluyor. Kalacağınız yere karar verdikten sonra acaba en iyi fiyat ile rezervasyon yapıyor musunuz? İşte Airbnb bu soruyu ortadan kaldırıyor ve en iyi fiyat garantisi veriyor.

Üstelik rekabeti iyice kızıştıran Airbnb ilk üye olan kullanıcılar için tam 52$ değerinde Airbnb indirim kuponu veriyor.

Airbnb Yeni Kayıt İndirimi

Yeni kayıt indirimi almak için öncelikle Airbnb tarafından tanımlanan indirim linki ile üye olmanız gerekmekte. Bu güncel indirim linklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Airbnb Nasıl Kayıt Olunur

  • Yukarıdaki indirim linkine tıkladıktan sonra üye olmanız gerekiyor.

  • İndirimden sadece linki tıklayarak yeni üyeler için geçerlidir. Zaten hesabınız varsa bu indirimden yararlanamazsınız.

İlk olarak indirim alacağınıza dair mesaj bulunan üyelik sayfası açılacaktır. Açılan sayfada kesinlikle para birimi ve dil ayarlarına dokunmuyoruz.

Para birimi ve Dil ayarlarının değişmesi indirim oranını 22$ indirecektir.

Airbnb ilk rezervasyon indirimi

Daha sonra ” Registrer deg med epost” E-posta ile üye olma butonuna tıklayarak kayıt oluyoruz.

Airbnb ilk üyelik indirimi

Airbnb ilk üyelik indirimi

Üyelik Koşullarını ” Godta” butonu ile kabul ediyoruz.

Daha sonra sizden kişisel bilgilerinizi doldurmanız isteniyor. Daha önce üyelik aktivasyonu yapmadığınız bir telefon numarası ile hesabınızı doğrulamanız gerekmekte.

Airbnb ilk rezervasyon indirimi

Airbnb ilk rezervasyon indirimi

Kayıt işlemlerini tamamladığınızda indirim tutarı kadar kupon kodu hesabınıza yüklendiğine dair bir mesaj alacaksınız.

airbnb 38 dolar indirim

Evet tüm üyelik işlerini geride bıraktığımıza göre şimdi rezervasyon yapabiliriz.

Rezervasyon yapmak istediğimiz yeri ve tarihleri girdikten sonra aramaya başlıyoruz.

Ben kalacağım yere karar verdim. Aşağıda gördüğünüz gibi 88$ olan rezervasyonum için sadece 50$ ödeyerek konaklama yapabiliyorum.

Airbnb indirimli rezervasyon

Oldukça karlı bir rezervasyon yapmak isteyenler Airbnb indirim kupon sistemini kullanarak tatilini daha ucuza kapatabilirler. Belki bir kaç dolar farklı sitelerde aynı işletmeyi daha ucuza görebilirsiniz. Ama 38$ indirim ile konaklamanızı sağlayan Airbnb Kupon kodu ile yarışacak bir rezervasyon sitesi şuan için bulunmuyor. Özellikle Türkiye’de bulunan seyahat acentalarına paranızı kaptırmadan kendinizde 5 dakika gibi kısa bir sürede büyük bir indirim elde etmiş olacaksınız.